• oae1

ОАЕ – безмежний світ неймовірних вражень!

ПІДІБРАТИ ТУР Заповніть форму і наші менеджери проведуть повну консультацію по готелю, цінам і найближчим рейсам.

Як до вас звертатися

Ваш номер телефону

Об’єнані Арабські Емірати – федерація з семи еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа, Умм-Ель-Кувейн. Знаходиться в південно-західній Азії, в Перській затоці. Межує на південному-заході із Саудівською Аравією і на південному-сході з Оманом.

Більшу частину території ОАЕ займають солончаки та піщані пустелі, на заході розташовані піщані і кам’янисті пустелі, на сході і північному сході — гори Хаджар (найвища точка — гора Адана, 1127 м). Найвища точка країни — гора Джабаль Їбір (1527 м). На схід від затоки Ель-Удайд, що біля основи півострова Катар, простягаються рухомі піщані дюни, вздовж узбережжя поширені плоскі безплідні солончаки. Береги переважно низькі, узбережжя порізане невеликими бухтами, обрамлене острівцями і кораловими рифами, що виступають над поверхнею мілководь.

Велика частина території ОАЕ являє собою пустельну рівнину. На сході вона переходить у кам’янисте плато (заввишки до 1127 м), на півдні зливається з піщаною пустелею Руб-ель-Халі, а на заході переходить у кам’янисту пустелю Ель-Джафура.

Кліматичні умови в ОАЕ субтропічні пустельні, яким притаманні безперервні спекотні умови протягом всього року завдяки стабільній температурі повітря і високого тиску. Найспекотніші місяці липень і серпень, коли середня максимальна температура сягає вище 48 °C на прибережній рівнині.

ПІДІБРАТИ ТУР Заповніть форму і наші менеджери проведуть повну консультацію по готелю, цінам і найближчим рейсам.

Як до вас звертатися

Ваш номер телефону