Про нас

Міжнародний туроператор Coral Travel радий презентувати Вам нову концепцію елітного відпочинку – Coral Elite Service.

Coral Elite Service – це стандарт елітного відпочинку в різних країнах світу для тих, хто цінує першокласний сервіс, любить комфорт і надійність. Це вибір тих, хто звик насолоджуватися найкращим.

Продовженням концепції є «Мережа турагентств Coral Elite Service» – перша на українському ринку мережа туристичних агентств, яка обслуговує виключно клієнтів VIP.

Сьогодні Coral Travel і «Мережа турагентств Coral Elite Service» раді запросити Вас вступити в наш клуб цінителів якісного відпочинку.

Coral Elite Service – це перший крок до Вашого елітного відпочинку. Переліт на приватному літаку, особистий VIP трансфер, персональна фізична охорона, оренда яхт, судів, вертольотів – всі ці сервіси доступні вам з Coral Elite Service. Відпочинок у великому мегаполісі або вілла з особистим пляжем, відпочинок в горах або медовий місяць на острові – для нас немає нездійсненних бажань. Ваш відпочинок буде ретельно спланований до найменших деталей!

Наші фахівці готові проконсультувати вас з питань організації відпочинку класу Premium в наших затишних офісах або просто запросіть нашого фахівця до себе в офіс або додому. У будь-якому випадку професійна консультація вам гарантована.

Чесні ціни

У нас низькі та актуальні ціни на тури

Кращі туроператори

Ми працюємо з кращими туроператорами

Тур на будь - який смак

Цінуємо індивідуальність кожного клієнта

Досвідчений персонал

Наші менеджери мають великий досвід роботи

Відправити запит

НАША КОМАНДА

Please specify image url.

ЗАДОРОЖНИЙ
ВІТАЛІЙ

КЕРІВНИК ПРОЕКТУ

   067 352 07 29

   067 354 05 95

Please specify image url.

БОЙКО
НАТАЛІЯ

КЕРІВНИК

   096 825 16 89

   067 354 05 95